GHÍ je máslený tuk připravený technologickým zpracováním másla vyrobeného z kravského mléka. Má slabě nasládlou, lahodnou ořechovou chuť.
NABÍDKA ZBOŽÍ
-
POTRAVINY
addremove
- GHÍ A OLEJE
- MOUKY, VLOČKY, MüSLI
- TĚSTOVINY
- LUŠTĚNINY - OBILOVINY - TAPIOKA - ŘASYaddremove
- KOŘENÍ A JEJICH SMĚSI AYURVITAaddremove
- VEGY, OCHUCOVADLA, RŮŽOVÁ VODA
- SOLI AYURVITA
- OCHUCOVADLA, kypřidla, zahušťovadla, omáčky,...
- PICKLES A ČATNÍ
- SUŠENÉ OVOCE, OŘECHY, SEMÍNKA A JEJICH SMĚSI
- GASTRO BALENÍ DNM
- SLADKÉ POCHUTINY, BONBONY
- POMAZÁNKY, PAŠTIKY, DŽEMY
- SLANÉ POCHUTINY
- HOTOVÁ JÍDLA
- PŘÍRODNÍ KOSMETIKA addremove
- AJURVÉDA addremove
- BYTOVÝ TEXTIL
- NÁDOBÍ
- OSTATNÍ
- EKOLOGICKÁ DROGERIE addremove
- DOPLŇKY STRAVY addremove
- AROMATERAPIE addremove
- DÁRKOVÉ ZBOŽÍ
- KNIHY addremove
- SOŠKY addremove
- ROSTLINNÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY
Olej slunečnicový 500 ml BIO BIO PLANETE
Slunečnicový olej lisovaný za studena. Vhodný zejména do studené kuchyně, do salátů, zálivek, dresinků nebo na ochucení sýrů.
Složení
Olej slunečnicový* lisovaný za studena. Může obsahovat stopy arašídů, sezamu, sóji a skořápkových plodů. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota 3 404 kJ / 828 kcal | |
|---|---|
| Tuky: | 92,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 10,0 g |
| Sacharidy: | 0,0 g |
| z toho cukry: | 0,0 g |
| Bílkoviny: | 0,0 g |
| Sůl: | 0,0 g |
Slunečnicový olej lisovaný za studena. Vhodný zejména do studené kuchyně, do salátů, zálivek, dresinků nebo na ochucení sýrů.
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
BIO GHÍ - přepuštěné máslo ve skle 350 g/425 ml
ČESKÉ BIO GHÍ od D N M company s.r.o. je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka z České produkce. Má lehce nasládlou, lahodnou ořechovou chuť.
Použití: stejně jako ostatní tuky – pečení, vaření, dušení, smažení, zjemnění pokrmů, do polévek, omáček, pomazánek i sladkých moučníků. Když ztuhne, dá se namazat i na pečivo.
100% MANDLOVÝ olej firmy ESI je za studena lisovaný ze sladkých mandlí, tím je zajištěn čistý mandlový extrakt. Díky vysokému obsahu vitamínu E je s oblibou vyhledáván jak k vnitřnímu tak vnějšímu použití.
Ghí je máselný tuk připravený technologickým zpracováním másla vyrobeného z kravského mléka. Má slabě nasládlou, lahodnou ořechovou chuť.
Ghí je máselný tuk připravený technologickým zpracováním másla vyrobeného z kravského mléka. Má slabě nasládlou, lahodnou ořechovou chuť.
Kokosový olej v dóze 500 ml, DNM, EXPIRACE 12/21
Použití: 100% kokosový olej je vhodný na vaření i ke kosmetickým účelům a masážím. Pro své jedinečné vlastnosti je vyhledávanou alternativou běžně užívaných pokrmových tuků, lze jej používat do sladkého pečiva i koláčů. Stejně tak je vhodný k masážím a péči o pleť.
KALINJI olej HESH je vyráběn pouze z těch nejlepších egyptských semen kalinji. Tato semena jsou lisována za studena, aby bylo zachováno co největší množství účinných látek.
Ghí je máselný tuk připravený technologickým zpracováním másla vyrobeného z kravského mléka. Má slabě nasládlou, lahodnou ořechovou chuť.
Olivový olej na smažení se hodí i k prudšímu smažení, pečení i fritování. Má jemnou olivovou chuť.
Ghí je máselný tuk připravený technologickým zpracováním másla vyrobeného z kravského mléka. Má slabě nasládlou, lahodnou ořechovou chuť.
Extra panenský olivový olej v biokvalitě. Hodí se skvěle do salátů, zálivek nebo dresinků. Lze z něj dokonce vyrobit olejový zábal na vysušené vlasy.
Olivový olej obecně vyniká vysokým obsahem mononenasycených mastných kyselin a vitaminu E a je základem tradiční středomořské stravy.
Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy. Produkt bez chemických přísad a konzervačních látek.
Ghí je máselný tuk připravený technologickým zpracováním másla vyrobeného z kravského mléka. Má slabě nasládlou, lahodnou ořechovou chuť.
Kokosový olej 250 ml
Popis
BIO PLANETE se stala roku 1989 první 100% ekologickou výrobnou olejů v Evropě. Zakladatelka a výkonná ředitelka Judith Moogová vystudovala výživové poradenství a podnik převzala po svém otci. Společnost oleje získává ze semen, ořechů a ovoce v biokvalitě se snahou zachovat jejich původní chuť. Firma si zakládá na vysoké kvalitě. Spolupracuje s osvědčenými dodavateli, testuje suroviny v místě původu i přímo v lisovně. Na začátku se lisovala pouze francouzská slunečnicová semínka. Nyní BIO PLANETE nabízí přes sedmdesát různých bioolejů (např. slunečnicový, olivový, kokosový, arganový, avokádový, sezamový).
Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.