Kvalitní meruňkový pudink v biokvalitě vhodný i pro bezlepkovou dietu. Výborně chutná horký i studený. Velmi variabilní pomocník v kuchyni při přípravě originálních dezertů. Vyroben českou firmou se stoletou tradicí.
NABÍDKA ZBOŽÍ
-
POTRAVINY A NÁPOJE
addremove
- GHÍ, OLEJE
- MOUKY, VLOČKY, MüSLI
- TĚSTOVINY
- LUŠTĚNINY, OBILOVINYaddremove
- KOŘENÍ A JEJICH SMĚSI AYURVITAaddremove
- OCHUCOVADLA, RŮŽOVÁ VODA
- SOLI AYURVITA
- INGREDIENCE NA PEČENÍ A VAŘENÍ
- OVOCE A ZELENINA, sterilovaná, konzervovaná
- SUŠENÉ OVOCE, OŘECHY, SEMÍNKA A JEJICH SMĚSI
- GASTRO BALENÍ DNM
- SLADKÉ POCHUTINY, BONBONY
- POMAZÁNKY, PAŠTIKY, DŽEMY
- SLANÉ POCHUTINY
- HOTOVÁ JÍDLA
- NÁPOJEaddremove
- PŘÍRODNÍ KOSMETIKA addremove
- AJURVÉDA addremove
- BYTOVÝ TEXTIL
- NÁDOBÍ
- OSTATNÍ
- EKOLOGICKÁ DROGERIE addremove
- DOPLŇKY STRAVY addremove
- AROMATERAPIE addremove
- DÁRKOVÉ ZBOŽÍ
- KNIHY addremove
- SOŠKY addremove
- ROSTLINNÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY
Čokoládový pudinkový prášek s vysokým obsahem kakaa, který neobsahuje barviva a aromata. Skvělý bio pudink připravíme z bio kravského, kozího, sojového či rýžového mléka.
HMOTNOST: 50 g
ZEMĚ PŮVODU: Německo
POUŽITÍ: Na přípravu pudinku z jednoho sáčku použijeme půl litru mléka. Pudinkový prášek rozpustíme v šesti lžicích studeného mléka spolu se dvěma lžicemi (dle chuti) Rapadury nebo přírodního třtinového cukru. Chceme-li se vyhnout sacharóze, sladíme sirupem z agáve. Směs vlijeme do vařícího mléka a krátce povaříme za stálého míchání.
SLOŽENÍ: kukuřičný škrob, odtučněný kakaový prášek 20 %. Obě suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G:
| Energetická hodnota | 1477 kJ/349 kcal |
|---|---|
| Tuky | 2,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 72 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Vláknina | 7,6 g |
| Bílkoviny | 5,2 g |
| Sůl | < 0,1 g |
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Čokoládový pudink v prášku. Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

DE-ÖKO-001
Zemědělská produkce EU/mimo EU
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Složení produktu
BIO kukuřičný škrob, kypřicí látky (vinany draselné, uhličitany sodné).
Informace pro alergiky
Může obsahovat stopové množství mléka a vajec.
Informace o balení
Hmotnost: 12 g
HRAŠKA NA OBALOVÁNÍ (PIKANTNÍ)S ČESNEKEM A CHILLI
Lahodná hrachová směs, která rozmícháním pouze s vodou slouží k přípravě těstíčka pro obalování, včetně klasických řízků, dále slouží k přípravě placek, pomazánek, dresinků, zahušťování aj.
Vysokou nutriční a gastronomickou hodnotu Hrašky ocenilo Ministerstvo zemědělství, udělením ceny zlatý klas (2008) a Jihomoravský kraj ocenil Hrašku v soutěži ZLATÉ PLODY jižní Moravy (2008)
Složení:
Hrách žlutý, směs obilovin (kukuřice, rýže, jáhly), česnek, sůl (40 % draslíku), směs koření, chilli.
Země původu: Česká republika
HMOTNOST: 100 g
ZEMĚ PŮVODU: Itálie
SLOŽENÍ: rajčata z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah sušiny 22 %.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje stopy alergenů.
Koncentrovaná tamarindová pasta – ochucovadlo.
ZEMĚ PŮVODU: Švýcarsko
SLOŽENÍ: mořská sůl, palmový olej*, třtinový cukr*, zelenina* 8,1 % (celer*, cibule*, mrkev*, pórek*, dýně*), kukuřičný škrob*, extrakt z droždí*, zahuštěná zeleninová šťáva* (mrkev*, cibule*), kurkuma*, petržel*, muškátový květ*, libeček* nať a kořen, slunečnicový olej*, česnek*, fenykl*. Všechny složky označené hvězdičkou pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
PŘÍPRAVA: Jednu kostku rozpustíme v půl litru vroucí vody nebo přidáme při vaření k okořenění.
Jemná kari pasta bohatá na bílkoviny, je výborná jako pikantní dip nebo k přípravě indického kari.
Tento krém je vyroben z černých italských oliv, extra panenského olivového oleje, mořské solu a špetky bobkového listu pro ovonění. Díky šetrné přípravě si krém uchovává plnou přírodní vůni a chuť černých oliv. Pro výrobu byly použity olivy sušené na slunci a výrobek nebyl pasterován. Jednotlivé složky byly při výrobě pouze smíchané, rozdrcené, výsledný krém byl naplněný do skleniček a zalit 5 - 10 ml extra panenského olivového oleje, aby byl chráněn před účinky vzduchu. Žádná ze surovin nebyla vystavena teplotě nad 42 °C a tento olivový krém je tedy vhodný i pro vitariány. Olivový krém používáme vždy, když chceme pokrmu dodat chuť a vůni oliv, vynikající je i jako pomazánka na pečivo, nebo do sendvičů s rajčaty, mozzarellou a podobně.
Bio Tikka curry pasta
Bio Tikka curry pasta je vhodná pro přípravu marinád na tofu, sojové maso či sýry. Lze ji však
také použít přímo při vaření do jídel či omáček nebo jako samostatný dip.
HRAŠKA VANILKA
Hraška Vanilka je unikátní český výrobek z ryze přírodních surovin. Hraška Vanilka je hrachová směs ochucená přírodní vanilkou. Neobsahuje lepek, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani barviva. Zlepšuje soudržnost těst a usnadňuje jejich zpracovávání. Díky těmto vlastnostem Hraška Vanilka umožňuje snížení nebo úplné vynechání vajec v těstech, především při použití celozrnné nebo bezlepkové mouky. Dávkování: 1 vejce = cca 20 g Hrašky Vanilka (1 polévková lžíce) + 40 ml vody.
Hrašku Vanilka použijeme do koláčů a moučníků z kynutého těsta, těsta kypřeného práškem do pečiva. Vynikající jsou palačinky, kde vajíčka nahradíme Hraškou Vanilka. Při zapékání sladkých nákypů a žemlovky si z Hrašky Vanilka uvaříme bešamelovou omáčku, která nákyp spojí, aniž bychom použili vajíčka. Určitě vyzkoušejte ananas, banán, jablko či jiné ovoce namočené v těstíčku z Hrašky Vanilka osmažené. Tento výjimečný produkt ocenil v roce 2013 Jihomoravský kraj v soutěži Regionální potravina.
Složení: Hrách žlutý, směs obilovin (kukuřice, rýže, jáhly), vanilka, směs koření.
Země původu: Česká republika
Tamari je sójová omáčka, která vzniká jako vedlejší produkt při výrobě miso pasty. Oproti shoyu je tmavší, hustší a chuťově výraznější. Naplno zazáří při přípravě studených zálivek, omáček a pikantních dipů
Bio puding čokoládový bez lepku 40g
Složení produktu
BIO kukuřičný škrob, BIO kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (min. 20 %).
Hmotnost: 40g
Složení produktu
BIO kukuřičný škrob, kypřicí látky (vinany draselné, uhličitany sodné), BIO perníkové koření (skořice Cassia BIO, hřebíček BIO, anýz BIO, kardamon BIO, koriandr BIO).
Informace pro alergiky
-
Informace o balení
Hmotnost: 18g
HMOTNOST: 550 g (= 525 ml)
ZEMĚ PŮVODU: Itálie
SLOŽENÍ: rajčata* 99,3 %, mořská sůl, bazalka*. Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje stopy alergenů.
Bio vanilkový puding bez lepku 40 g
Složení produktu
BIO kukuřičný škrob, BIO mletá vanilka (1,5 %), vanilkový extrakt.
Hmotnost: 40g
Na výrobu zavařenin.
(želírující látka)
Dávkování při výrobě džemů: Ovoce se krátce povaří,
pak se přidá na 1 kg ovoce 3 - 4 lžičky (7 - 10 g) pektinu
smíchaného se 3 - 4 lžičkami cukru, povaří se 5 minut
a pak se přidá dle chuti 300 - 600 g cukru. Poté se vaří
do zhoustnutí. Přidání citrónové šťávy zlepší tuhnutí džemů.