Univerzální kořenící směs bez glutamanu sodného
NABÍDKA ZBOŽÍ
-
POTRAVINY
addremove
- SUŠENÉ OVOCE, OŘECHY, SEMÍNKA A JEJICH SMĚSI
- ČAJEaddremove
- GASTRO BALENÍ DNM
- OVOCNÉ A ZELENINOVÉ ŠŤÁVY
- POMAZÁNKY, PAŠTIKY, DŽEMY
- TĚSTOVINY
- SLANÉ POCHUTINY
- NÁPOJE, MLÉKA, SMETANYaddremove
- POLÉVKY
- GHÍ A OLEJE
- OCHUCOVADLA, kypřidla, zahušťovadla, omáčky,...
- PICKLES A ČATNÍ
- KÁVA, KÁVOVINY, KAKAO, OBILNÁ KÁVAaddremove
- LUŠTĚNINY - OBILOVINY - TAPIOKA - ŘASYaddremove
- MOUKY, VLOČKY, MüSLI
- VEGY, OCHUCOVADLA, RŮŽOVÁ VODA
- KOŘENÍ A JEJICH SMĚSI AYURVITAaddremove
- SOLI AYURVITA
- PŘÍRODNÍ KOSMETIKA addremove
- AJURVÉDA addremove
- BYTOVÝ TEXTIL
- NÁDOBÍ
- OSTATNÍ
- EKOLOGICKÁ DROGERIE addremove
- DOPLŇKY STRAVY addremove
- AROMATERAPIE addremove
- DÁRKOVÉ ZBOŽÍ
- KNIHY addremove
- SOŠKY addremove
- ROSTLINNÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY

Orientální koření - směs pro orientální kuchyni 50 g DNM
Směs vhodná pro orientální kuchyni. Svou zajímavou chutí obohatí Váš pokrm.Bez glutamanu sodného.
Směs vhodná pro orientální kuchyni. Svou zajímavou chutí obohatí Váš pokrm.Bez glutamanu sodného.

Směs vhodná pro orientální kuchyni. Svou zajímavou chutí obohatí Váš pokrm.Bez glutamanu sodného.
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Harrisa masala je směs koření používaná především v Severní Africe. Její chuť je bohatá a lehce pikantní.
Farmářské brambory 50 g
- kořenící přípra- vek sypký s restovanou cibulkou, který dodá všem bramborovým pokrmům lahodnou vůni i chuť. Je vhodný k ochucení pečených a grilovaných brambor, ale i do jiných brambo- rových a zeleninových pokrmů.
Houbové koření je kořenící přípravek sypký bez glutamanu sodného vhodný do polévek, gulášů či pomazánek.
PUNČ - kořenící přípravek sypký s kousky sušeného ovoce do punčů, grogů, čajů či svařených vín.
Adžika je kořenící přípravek sypký bez přidaného glutamanu sodného. Jedná se o koření gruzijské a arménské kuchyně, používá se především ke grilování zeleniny a do salátů.
Perníkové koření - kořenící přípravek sypký - je spojený především s Vánocemi. Tato bohatá lahodně vonící směs se ovšem hodí do jakéhokoli sladkého domácího pečení v každém ročním období. Zejména je oblíbená pro přípravu sušenek, buchet, perníků, vánoček, mazanců, svařených vín, ale i k přípravě kung pao.
BRUSCHETTA - kořenící přípravek vhodný především pro dochucení toastů, topinek a typických italských studených pokrmů bruschett - italský chlebíček s rajčaty, čerstvou, grilovanou nebo restovanou zeleninou.
Královské koření 50 g
- směs koření bez soli z výhradně českých domácích surovin, vypěstovaných v oblasti Orlických hor a podhůří. Díky své jemné chuti a vůni se hodí k úpravě různých druhů mas, polévek, zeleniny, pomazánek, brambor nebo třeba jen na chléb s máslem.
PIRI PIRI - kořenící přípravek- je vyhledávanou směsí na grilování všeho druhu, do omáček i pikantních marinád.
AGLIO OLIO & PEPERONCINO - kořenící přípravek vhodný především pro dochucení těstovin, těstovinových salátů či směsi zeleniny podávané právě s těstovinami. Vhodný je však také do italských zeleninových salátů. Také se těší velké oblibě při přípravě grilované zeleniny.
Tradiční chlebové koření patří neodmyslitelně k české domácnosti, stejně jako vůně pravého domácího chleba a pečiva.
Směs koření Chat Masala je určena především pro přípravu salátů a pomazánek. Hodí se i na chléb s máslem, do sendvičů i smažených jídel, jako jsou pakory a samosy či do pražených oříšků a mandlí. Obsahuje černou sůl připomínající chuť vajíček.
Směs koření Pav Bhaji Masala je určena především pro přípravu rýžových pokrmů jako jsou rizota či kičerí. Hodí se i do jakéhokoli indického kari.
Chana masala je kořenící přípravek určen k ochucení luštěninových jídel, převším z cizrny
(římský hrách).
Grilovaná zelenina - kořenící směs především ke grilování zeleniny. Výborná je však i na pečené brambory, zeleninu, tofu i do zálivek na saláty.